Pozvánka: SNÍH V LÉTĚ 26. 9. ’15

Výstřižeksfa

KVSNOW tým si Vás dovoluje pozvat na jedinečnou sportovní událost „SNÍH V LÉTĚ“, která se bude konat 26. 9. 2015 v areálu Baník v Sokolovském skateparku. Každopádně skejty si vezměte jen jako sekundární nástroj zábavy, primárně se totiž budeme věnovat snowboardingu, freeskiingu a od 14. hodin rozjedeme JAM (závod do kterého se může přihlásit úplně každý a kdo nejvíc „zabije“ buď trikem, nebo vydařenou krysou obdrží kus hadru od sponzorů akce).

Jedná se o nultý ročník otevřeného jamu a naší prioritou je tyto zimní sporty přiblížit široké veřejnosti. Jezdit se bude na pravým sněhu, který nám seškrábnou na zimním stadionu Baník Sokolov. Těšit se můžete na dvě překážky a to plastovou trubku a železné zábradlí, na kterých budete moc ukázat co ve Vás je. Tak neváhejte, vezměte svůj vercajk a přijďte si zajezdit ještě před zahájením zimní sezóny. A pokud nejste aktivním milovníkem zimních sportů, přijďte se alespoň podívat, dát si pivo s klobásou a užít si příjemný den s přáteli. Více informací na webových stránkách kvsnow.cz a facebooku.

Plakat_mensi

PS:  Víme, že v názvu akce máme sníh v létě a taky víme, že to léto v den konání akce už vlastně ani nebude (minimálně astronomicky). Stalo se to tak, že jsme museli akci posunout kvůli tropickým vedrům a nedostatku sněhu. Díky za pochopení, přátelé.

PPS: Koulovačka v trenkách asi bude!! Chachaaa

Napsat komentář